Iekšējā bērna dziedināšanas kurss


Psihologs Natālija Dauberga

Šis kurss Tev būs piemērots, ja esi jau pievērsies savai iekšējai pasaulei un atpazinis savu iekšējo bērnu* kā daļu no sevis, un esi noguris no bezspēcības šī procesa priekšā – zinu, redzu, vēroju, kā jūtos, reaģēju, bet nevaru/nezinu, ko ar to iesākt.

Šajā kursā atklāsi neizpildītos uzdevumus, ievainojumus un to rezultātā pieņemtos lēmumus par sevi un dzīvi katrā attīstības vecuma posmā. Iegūsi efektīgas tehnikas šo lēmumu transformēšanai uz sev vēlamajiem. Tu iepazīsies ar iekšējās pasaules uzbūvi un darbības principiem. Gūsi iespēju nokārtot attiecības arī ar “iekšējiem vecākiem” kā daļu sevis – iemantojot iekšēju mieru, emocionālu komfortu un apmierinājumu ar reālajām attiecībām savā dzīvē.

Kursa laikā izmantosim – psihoterapijas un koučinga tehnikas, afirmācijas, vizualizācijas, meditāciju, sistēmiskās teorijas tehnikas, atdzimšanas elpošanas praksi**, patstāvīgu darbu starp tikšanās reizēm – rakstīšanas prakses, vizualizācijas, meditācijas. Tiek nodrošināta arī saziņa ar Whatsapp starpniecību.

NODARBĪBU IESPĒJAS:

12 individuālas nodarbības, katra 2-2,5h gara

12 grupu nodarbības, katra 3,5h gara (grupā nemainīgi 7-8 dalībnieki)

140 EUR (Cena individuāli par 1 reizi)

960 EUR (Cena grupā, par visu kursu)

Tikšanās reižu biežums abos gadījumos 1 reizi nedēļā


* Iekšējais bērns ir simbols: 

mūsu iekšējās pasaules neatrisinātajām  problēmām;

vajadzībām, kuras neesam iemācījušies apmierināt;

emocijām, kas iesprūdušas un pārņem mūs;

uzvedības modeļiem, ko nepārvaldām. 

Dažādos vecumposmos mums jāsaskaras ar atšķirīgiem izaicinājumiem, caur ko jāgūst vadlīnijas pieaugušā dzīvei. Kad ar izaicinājumiem neesam tikuši galā, turpinām ar šīm lietām saskarties pieaugušā dzīvē ar bērna iemaņām. Mēs cenšamies atrisināt to, ko centāmies atrisināt tad, tikai diemžēl ar tiem pašiem instrumentiem, kas nestrādāja jau toreiz. Kā arī bērnībai līdzīgās situācijās kļūstam pārpludināti ar tā laika emocijām – iekšējais bērns pārņem pieaugušo.

** Atdzimšanas elpošanas prakse jeb apzināta savienotas elpas prakse – aptuveni 1 stundu gara aktīva elpošanas prakse, kas jau pēc 5-10 minūtēm rada izmainītas apziņas jeb transa stāvokli. Šīs metodes pamatlicējs ir Leonards Orrs

Atdzimšanas elpa palīdz atbrīvoties no:

uzkrātās emocionālās spriedzes; 

nonākt kontaktā ar neapzināto un izstumto sevī, integrējot un padarot to par savu resursu; 

atbrīvoties no emocionālo ievainojumu radītajām sekām; 

dziļi relaksēties un atslābināties. 

Šī elpošanas prakse ir pilnīgi droša, jo ķermenis un prāts izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, lai sastaptos ar tādu neapzinātās informācijas apjomu, kas nav kaitējošs un ir apstrādājams.