Manas labsajūtas šķēršļi un to transformācija


Psihologs Natālija Dauberga

Ar šo kursu iesaku uzsākt sevis transformācijas procesu.

Ja arvien biežāk atskārsti, ka Tavā dzīvē nenotiek, tā kā gribētos, ja Tu gribētu justies citādi, reaģēt citādi, piedalīties attiecībās ar saviem tuvajiem citādi, bet nevari, nemāki, nesanāk. Iespējams, pat vispār neesi drošs, kas esi un ar ko Tev jānodarbojas. Tad šis kurss Tev būs īstā izvēle.

Tu spēsi noformulēt savu pašreizējo aktuālo mērķi, iegūsi un iemācīsies lietot efektīvas tehnikas, kā atklāt savus iekšējos šķēršļus vēlamā sasniegšanai un kā transformēt tos.

Kursa laikā izmantosim dažādas psihoterapijas, koučinga tehnikas, afirmācijas un vizualizācijas, atdzimšanas elpošanas praksi*, būs arī pastāvīgie darbi starp tikšanās reizēm.

NODARBĪBU IESPĒJAS:

Piecas individuālas nodarbības, katra 2-2,5 h gara

Piecas grupu nodarbības, katra 3,5 h gara (grupā nemainīgi 7 – 8 cilvēki)

140 EUR (Cena individuāli par 1 reizi)

400 EUR (Cena grupā, par visu kursu)

Tikšanās reižu biežums abos gadījumos 1 reizi nedēļā


** Atdzimšanas elpošanas prakse jeb apzināta savienotas elpas prakse – aptuveni 1 stundu gara aktīva elpošanas prakse, kas jau pēc 5-10 minūtēm rada izmainītas apziņas jeb transa stāvokli. Šīs metodes pamatlicējs ir Leonards Orrs

Atdzimšanas elpa palīdz atbrīvoties no:

uzkrātās emocionālās spriedzes; 

nonākt kontaktā ar neapzināto un izstumto sevī, integrējot un padarot to par savu resursu; 

atbrīvoties no emocionālo ievainojumu radītajām sekām; 

dziļi relaksēties un atslābināties. 

Šī elpošanas prakse ir pilnīgi droša, jo ķermenis un prāts izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, lai sastaptos ar tādu neapzinātās informācijas apjomu, kas nav kaitējošs un ir apstrādājams.