Par mani


Mani sauc Natālija Dauberga un man ir prieks tikties vietā, ko esmu radījusi tiem, kam svarīgas rūpes par sevi un savu dzīvi. Šī ir telpa izaugsmei, briedumam, labklājībai, sevis iepazīšanai un pieņemšanai

Kopš agra vecuma esmu bijusi ieinteresēta savos iekšējās pasaules procesos un eksistenciālajos jautājumos.

Pēc 12. klases devos studēt psiholoģiju Latvijas Universitātē un biznesa vadību RSU. Psiholoģijas studijas turpināju, iegūstot profesionālo maģistra grādu klīniskajā psiholoģijā 2008. gadā. Pirmajā darba vietā – Minesotas 12 soļu programmā aizvadīju 6 gadus, vadot grupas un konsultējot individuāli. Paralēli biju uzsākusi arī personīgo psihoanalīzi kā pašizaugsmes metodi un uzsāku savu privātpraksi, individuāli konsultējot nu jau vairs ne tikai atkarību jomā.

2016. gadā nolēmu savu profesionālo rīku komplektu papildināt ar vizuāli plastiskās mākslas terapijas metodēm RSU Mākslu terapijas maģistra studiju programmā.

2018. gadā pavērās ilgi gaidītā iespēja uzsākt psihoanalīzes studijas Latvijas Igaunijas psihoanalīzes grupā. Taču 2020. gadā šķīros no psihoanalīzes, sajūtot nepārvaramu tieksmi iet ārpus tradicionālās psihoterapijas robežām. Tomēr ilgstošā saikne ar psihoanalīzi -13 gadu garumā, lielā mērā nosaka manu domāšanas veidu.

Tā pamazām sāku iepazīties ar alternatīvām dvēseles dziedināšanas praksēm – holotropā elpošana, šamaniskie ceļojumi (core shamanism), atdzimšanas elpa (rebirthing breathwork).

2021. gadā pabeidzu atdzimšanas elpas apmācību, lai vadītu šajā procesā savus klientus un ticu, ka šī tehnika ir lielisks ātrvilciens uz dziļu sevis dziedināšanu un transformāciju!

Nemitīga attīstība man ir svarīga, tāpēc šobrīd apgūstu arī sistēmisko sakārtojumu praksi organizācijās (Berta Helingera metode).

Izglītība

  • 2021 – līdz šim. Sistēmiskie sakārtojumi organizācijās
  • 2019 – 2020 Atdzimšanas elpas vadītāja apmācība
  • 2018 – 2020 Latvijas-Igaunijas psihoanalīzes mācību grupa
  • 2016 – 2017 Rīgas Stradiņa universitāte, Vizuāli plastiskā mākslas terapija..
  • 2006 – 2008 Latvijas Universitāte, profesionālais maģistra grāds un psihologa kvalifikācija
  • 2004 – 2005 Latvijas Universitāte, psihologa asistenta kvalifikācija
  • 2000 – 2004 Latvijas Universitāte, sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā
  • 2000 – 2004 Rīgas Stradiņa universitāte, bakalaura grāds biznesa vadībā